3.7 3 votes
Article Rating
Ndiqe
Me lajmëro për
12 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
bigBABI
10 muaj më pare

Hajde robt në pidh Klanifornisë dhe Portokallisë që harxhojnë tërë ato lekë për humor kari. O Klani jepi fond çunave edhe e ke të fituar kohën televizive.

Blerina
10 muaj më pare

Jeni te PA par ju lumt cun

Denis
10 muaj më pare

Ju lumte goja

Xheni
10 muaj më pare

super cuna 👏🏻👍👌

xheni
10 muaj më pare

super cuna👏🏻👍

REFIT
10 muaj më pare

Suksese çuna

Neritani
10 muaj më pare

Super cunat

noli azis
10 muaj më pare

njisha jeni

Ridi
10 muaj më pare

Ja si goja, zemra!

Bardhi
10 muaj më pare

Ju këndoftë zëmra o djema

Frenkli
10 muaj më pare

Nuk ja leewe …..😂😂😂

Eraldo
10 muaj më pare

Buta on fire 😂😂😂😂😂🔥 e keni mbyt cuna


12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x