4.2 6 votes
Article Rating
Ndiqe
Me lajmëro për
2 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
San
10 muaj më pare

Ke bër 2 peshore dhe asnjë shigjetat

Juve_Rd
10 muaj më pare
Reply to  San

Me siguri eshte peshorja e pare


2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x