4.4 7 votes
Article Rating
Ndiqe
Me lajmëro për
12 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Armando Koshena
10 muaj më pare

Lavdoshi do dhe pak bakllava se i ka rënë sheqeri 🤣😂🤣😂🤣

Armando Koshena
10 muaj më pare

Lavdoshi do edhe pak bakllava se i ka rënë sheqeri 🤣😂🤣😂🤣😂

Eni
10 muaj më pare

🤣🤣🤣 Lavdoshi 1-shi

Oliqn
10 muaj më pare

Hahaha u meka se qeshuri😂😂😂 lavdoshi ❤️

romir
10 muaj më pare

uahahahah o dosheee

Eni
10 muaj më pare

🤣🤣🤣

Vllai Lavdoshit
10 muaj më pare

Si i tha Lavdia, të provojnë të bëjnë gol se po sju futa llapën në thybë?

Kipi
10 muaj më pare

Lavdoshi ❤️❤️❤️😂😂😂😂

doni
10 muaj më pare

😅😅😅😅😅😅😅

Olsi
10 muaj më pare

Hahahahahah sufllaqja sesht nis akoma😂

Sead Sherifi
9 muaj më pare

hahahhahhah super per te qeshur

Visar
5 muaj më pare

Hahahahaha jeni te papar


12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x