0 0 vote
Article Rating
Ndiqe
Me lajmëro për
3 Comments
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ngopesi
1 vit më pare

Gjynah sepse e patet mundesine per ta shrkuar Aliu nga Surreli dhe nuk e shfrytezuat.

Deni
1 vit më pare

O Zot, me lot kam qeshur…

Eri
1 vit më pare
Reply to  Deni

Jeni te papare🤣🤣🤣🤣 talenta


3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x